Τα αποτελέσματα στο Β΄ προκριματικό γύρο ατο Europa Conference League

Τα αποτελέσματα των αγώνων ρεβάνς (σε παρένθεση τα σκορ των πρώτων αναμετρήσεων) του Β΄ προκριματικού γύρου του Europa Conference League έχουν ως εξής:

Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ)-Τομπόλ (Καζακστάν)                        0-1                        (0-2)

Μπαλκάνι (Κόσοβο)-Λα Φιορίτα (Σαν Μαρίνο)                                  6-0                        (4-0)

Δε Νιου Σέιντς (Ουαλία)-Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ (Ισλανδία)                 0-0                        (0-2)

Ίντερ Εσκαλάδες (Ανδόρα)-Κλουζ (Ρουμανία)                                 1-1                        (0-3)

ΑΙΚ Στοκχόλμης (Σουηδία)-Βόρσκλα Πολτάβα (Ουκρανία)           2-0 παρ. (κ.αγ. 1-0)       (2-3)                

Γκόμελ (Λευκορωσία)-ΑΡΗΣ                                                             1-2                        (1-5)

Κλάκσβικ (Νησιά Φαρόε)-Σουτιέσκα Νίκσιτς (Μαυροβούνιο)            1-0                        (0-0)

 

Πέμπτη 28/7:

ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας (Βουλγαρία)                                                    (0-2)     

Ντουναϊσκα Στρέντα (Σλοβακία)-Βίκινγκουρ (Νησιά Φαρόε)              (2-0)

Λεβάντια (Εσθονία)-Χιμπέρνιανς (Μάλτα)                                          (2-3)

Ζρίνσκι (Βοσνία)-Τίρανα (Αλβανία)                                                     (1-0)

ΑΠΟΕΛ (Κύπρος)-Μπότεφ Πλόβντιβ (Βουλγαρία)                             (0-0)

Οσιγεκ (Κροατία)-Κιζιλζάρ Πετροπαβλόβσκ (Καζακστάν)                 (2-1)

Κισβάρντα (Ουγγαρία)-Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν)                           (1-0)

Γιουνγκ Μπόις (Ελβετία)-Λιεπάγια (Λετονία)                                     (1-0)  

Πάιντε Λιναμεεσκόντ (Εσθονία)-Αραράτ Αρμένια (Αρμενία)              (0-0)

Σκεντίγια (Β. Μακεδονία)-Βαλμιέρα (Λετονία)                                    (2-1)

ΤΣΣΚΑ Σ. (Βουλγαρία)-Μακεντόνιγια Σκοπίων (Β. Μακεδονία)        (0-0)

Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)-Λεχ Πόζναν (Πολωνία)                        (0-5)

Στεάουα (Ρουμανία)-Σαμπουρτάλο (Γεωργία)                                   (0-1)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Ζίρα (Αζερμπαϊτζάν)                              (3-0)

Λίλεστρομ (Νορβηγία)-Σεϊναγιόκι (Φινλανδία)                                   (1-0)

Ελφσμποργκ (Σουηδία)-Μόλντε (Νορβηγία)                                     (1-4)

Βαντούζ (Λιχτενστάιν)-Κόπερ (Σλοβενία)                                        (1-0)

Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία)-Κουόπιο (Φινλανδία)                             (2-2)

Βίμποργκ (Δανία)-Σούντουβα (Λιθουανία)                                      (1-0)

Μπρόντμπι (Δανία)-Πογκόν Σέτσιν (Πολωνία)                                  (1-1)

Ρίγα FC (Λετονία)-Ρουζόμπεροκ (Σλοβακία)                                   (3-0)

Ντρίτα (Κόσοβο)-Αντβέρπ (Βέλγιο)                                                  (0-0)

Τρε Φιόρι (Σαν Μαρίνο)-Β36 Τόρσαβν (Νησιά Φαρόε)                    (0-1)

Κρουσέιντερς (Β. Ιρλανδία)-Βασιλεία (Ελβετία)                              (0-2)

Ραντνίτσκι (Σερβία)-Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα)                              (2-2)

Γκαμπάλα (Αζερμπαϊτζάν)-Φεχερβάρ (Ουγγαρία)                         (1-4)

Λάτσι (Αλβανία)-Πετροκούμπ Χιντσέστι (Μολδαβία)                      (0-0)           

Λέχια Γκντανσκ (Πολωνία)-Ραπίντ Βιένης (Αυστρία)                     (0-0)

Σλάβια Πράγας (Τσεχία)-Σεντ Τζόζεφς (Γιβραλτάρ)                      (4-0)          

Βίκινγκ (Νορβηγία)-Σπάρτα Πράγας (Τσεχία)                                  (0-0)

Νέφτσι Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)-Αρης Λεμεσού (Κύπρος)              (0-2)

Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)-Χαποέλ Μπερ Σεβά (Ισραήλ)                (1-2)

Μακάμπι Νετάνια (Ισραήλ)-Μπασακσεχίρ (Τουρκία)                            (1-1)

Ολίμπια Λ. (Σλοβενία)-Σέπσι Σφάντου Γκεόργκε (Ρουμανία)             (1-3)

Τσουκαρίτσκι (Σερβία)-Ρασίνγκ Ουνιόν (Λουξεμβούργο)                  (4-1)

Χάμρουν Σπάρτανς (Μάλτα)-Βελέζ (Βοσνία)                                      (1-0)

Νιουτάουν (Ουαλία)-Σπαρτάκ Τρνάβα (Σλοβακία)                           (1-4)

Τούζλα Σίτι (Βοσνία)-Αλκμααρ (Ολλανδία)                                        (0-1)

Τζουργκάρντεν (Σουηδία)-Ριέκα (Κροατία)                                      (2-1)

Μούρα (Σλοβενία)-Σεντ Πάτρικς (Ιρλανδία)                                      (1-1)

Σλίγκο Ρόβερς (Ιρλανδία)-Μάδεργουελ (Σκωτία)                             (1-0)

Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα (Ρουμανία)-Βλάζνια (Αλβανία)                 (1-1)

Κόνιασπορ (Τουρκία)-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευκορωσία)                  (3-0)

Αστάνα (Καζακστάν)-Ράκοβ Τσεστόχοβα (Πολωνία)                       (0-5)

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)               (0-2)

Ακαδημία Πούσκας (Ουγγαρία)-Γκιμαράες (Πορτογαλία)                  (0-3)

Τα ζευγάρια του 3ου προκριματικού γύρου:

Μονοπάτι μη πρωταθλητών:

Σεντ Τζόζεφς (Γιβραλτάρ) ή Σλάβια (Τσεχία) – Παναθηναϊκός (Ελλάδα)

Λέφσκι (Βουλγαρία) ή ΠΑΟΚ (Ελλάδα) – Βέλεζ (Βοσνία) ή Χάμρουν Σπάρτανς (Μάλτα)

Ζίρα (Αζερμπαϊτζάν) ή Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ) – Άρης (Ελλάδα)

Σπάρτακ (Σλοβακία) ή Νιούταουν (Ουαλία) – Ράκοβ (Πολωνία) ή Αστανά (Καζακστάν)

ΑΙΚ (Σουηδία) – Βαλμιέρας (Λετονία) ή Σκεντίγια (Βόρεια Μακεδονία)

Σπάρτα (Τσεχία) ή Βίκινγκ (Νορβηγία) – Μάδεργουελ (Σκωτία) ή Σλίγκο Ρόβερς (Ιρλανδία)

Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία) ή Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο) – Μπασακσεχίρ (Τουρκία) ή Μακάμπι Νετάνια (Ισραήλ)

Κουόπιο (Φινλανδία) ή Μιλσάμι (Μολδαβία) – Λιέπαγια (Λετονία) ή Γιουνγκ Μπόις (Ελβετία)

Αραράτ Αρμένια (Αρμενία) ή Πάιντε (Εσθονία) – Άντερλεχτ (Βέλγιο)

Σούντουβα (Λιθουανία) ή Βίμποργκ (Δανία) – Β36 Τόρσχαβν (Νησιά Φερόε) ή Τρε Φιόρι (Σαν Μαρίνο)

Χάιντουκ (Κροατία) – Γκιμαράες (Πορτογαλία) ή Πούσκας Ακαντέμια (Ουγγαρία)

Πόγκον (Πολωνία) ή Μπρόντμπι (Δανία) – Βασιλεία (Ελβετία) ή Κρουζέιντερς (Βόρεια Ιρλανδία)

Σεϊναγιόκι (Φινλανδία) ή Λίλεστρομ (Νορβηγία) – Άντβερπ (Βέλγιο) ή Ντρίτα (Κόσοβο)

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία) ή Μακεντόνιγια (Βόρεια Μακεδονία) – Σεντ Πάτρικς (Ιρλανδία) ή Μούρα (Σλοβενία)

Νταντί Γιουνάιτεντ (Σκωτία) – Τούζλα Σίτι (Βοσνία) ή Άλκμααρ (Ολλανδία)

Μπότεφ (Βουλγαρία) ή ΑΠΟΕΛ (Κύπρος) – Κίζιλζαρ (Καζακστάν) ή Όσιγεκ (Κροατία)

Βικίνγκουρ (Νησιά Φερόε) ή Ντουνάισκα (Σλοβακία) – Σαμπούρταλο (Γεωργία) ή Στεάουα (Ρουμανία)

Ρουζομπερόκ (Σλοβακία) ή Ρίγα (Λετονία) – Ζιλ Βισέντε (Πορτογαλία)

Βόλφσμπεργκερ (Αυστρία) – Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα) ή Ραντνίτσκι Νις (Σερβία)

Μόλντε (Νορβηγία) ή Έλφσμποργκ (Σουηδία) – Καϊράτ (Καζακστάν) ή Κισβάρντα (Ουγγαρία)

Άρης Λεμεσού (Κύπρος) ή Νέφτσι (Αζερμπαϊτζάν) – Ραπίντ (Αυστρία) ή Λέχια (Πολωνία)

Λουγκάνο (Ελβετία) – Χαποέλ Μπερ Σεβά (Ισραήλ) ή Ντινάμο Μινσκ (Λευκορωσία)

Τβέντε (Ολλανδία) – Ρασίνγκ Ουνιόν (Λουξεμβούργο) ή Τσουκαρίτσκι (Σερβία)

Ζόρια (Ουκρανία) – Βλάζνια (Αλβανία) ή Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα (Ρουμανία)

Κόπερ (Σλοβενία) ή Βαντούζ (Λίχτενσταϊν) – ΜΠΑΤΕ (Λευκορωσία) ή Κόνιασπορ (Τουρκία)

Σέπσι (Ρουμανία) ή Ολίμπια (Σλοβενία) – Ριέκα (Κροατία) ή Τζουργκάρντεν (Σουηδία)

Φέχερβαρ (Ουγγαρία) ή Γκαμπάλα (Αζερμπαϊτζάν) – Πέτροκουμπ (Μολδαβία) ή Λάτσι (Αλβανία)

Μονοπάτι πρωταθλητών:

Βίκινγκουρ (Ισλανδία) – Λεχ (Πολωνία) ή Ντινάμο Μπατούμι (Γεωργία)

Ρίγκας (Λετονία) – Χιμπέρνιανς (Μάλτα) ή Λεβάντια (Εσθονία)

Μπαλκάνι (Κόσοβο) – Κλάκσβικ (Νησιά Φερόε)

Τίρανα (Αλβανία) ή Ζρίνσκι (Βοσνία) – Τόμπολ (Καζακστάν)

Σαχτιόρ (Λευκορωσία) – Κλουζ (Ρουμανία)


sofokleousin.gr